• Dolar
  0.000
 • Euro
  0.000
 • Ç.Altın
  0.000
 • Altın
  0.000

°

Kızılay tüm insanlığa yardıma koşuyor

MHP Kırıkkale Aile ve Kadın Komisyonu Başkanı Melike Boran İsmailoğulları, 29 Ekim- 4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay Haftası dolayısıyla açıklamada bulundu. İsmailoğulları “Türk Kızılayı din, dil, soy ayrımı yapmadan savaş ve doğal afetler sonr


MİLLETİMİZİN GURUR KAYNAĞI OLMAKTADIR

İsmailoğulları, "Yüksek insani değerlerle kuşanmış kültürümüzde Türk Kızılayı; milletimizden aldığı güç ve destekle gerek ülkemizde gerekse dünyada yardımlaşma, dayanışma, dostluk ve işbirliğini destekleyen tavrıyla milletimizin gurur kaynağı olmaktadır. Türk Kızılayı'nın bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemizin büyüklüğüne yakışır hizmetleri, hayırsever vatandaşlarımızın da katkılarıyla sürdüreceğine yürekten inanıyorum” dedi.

KIRIKKALELİ VATANDAŞLARIMIZA ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM

İsmailoğulları, "Kızılay'ımız, uluslararası düzeyde saygınlığı olan bir yardım kuruluşu olarak, dünyaya ‘İnsanlık’ hizmeti sunmaya devam ediyor. Nerede kanayan bir yara varsa, sarmak için orada Türkiye var, Kızılay var! Ülkemizin ve dünyanın dört bir yanında binlerce hayata umut olan Türk Kızılayı'nın KızılayHaftası'nı kutluyor, insanlığa hizmet bilinciyle bu kutsal göreve fedakârca emek veren Kızılay çalışanlarımıza ve hayırsever Kırıkkaleli vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum dedi.

Haber Yorumları

Yorum Yaz

39337

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-