• Dolar
  27.267
 • Euro
  28.907
 • Ç.Altın
  2.795
 • Altın
  1.671
KIRIKKALE
31°
02:7

Akşam'a Kalan Süre

Kızılırmak kenarında sokak köpeklerinin saldırısına uğrayan Su samuru, tedavi edildi

Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesinde Kızılırmak kenarında sokak köpeklerinin saldırısına uğradığı sırada bulunan Su Samuru, tedavisi yapıldıktan sonra doğaya tekrar bırakıldı.


Kırıkkale’nin Yahşihan ilçesi ile Ankara’nın Kalecik İlçesi sınırında Sami Saltık isimli bir vatandaş Kızılırmak kenarında Su Samuru’nun sokak köpeklerinin saldırısına uğradığını fark etti. Su Samuru’nu köpeklerin saldırısından kurtaran Saltık, Su Samuru’nu tedavi edilmesi için Kırıkkale Üniversitesi Veterinerlik Fakültesine götürdü.  Burada tedavi edilen Su Samuru, Doğa Koruma ve Milli Parklar Kırıkkale Şube Müdürlüğü ekiplerince bulunduğu yerden tekrar doğaya bırakıldı.

İlginizi Çekebilir

Kızılırmak kenarında sokak köpeklerinin saldırısına uğrayan Su samuru, tedavi edildi

Haber Yorumları

Yorum Yaz

82580

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-