• Dolar
  0.000
 • Euro
  0.000
 • Ç.Altın
  0.000
 • Altın
  0.000

°

Kopya çekmek için 9 bin TL ödemiş

Kırıkkale’de ehliyet sınavında kopya çekmek için maskesinin içine kamera, kulağına da 'casus kulaklık' yerleştiren S.A. (30), kopya çekmek için H.K.(40)’ya 9 bin TL ödemiş.


Kırıkkale’de ehliyet sınavında kopya çekmek için maskesinin içine kamera, kulağına da 'casus kulaklık' yerleştiren S.A. (30) ile ona yardım eden H.K.(40) çıkarıldıkları Sulh Ceza Mahkemesince Adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Ayrıca, kopya çekmek isteyen S.A.’nın daha önce 6 kez daha ehliyet sınava girdiği ve bu sınavlarda başarısız olduğu ortaya çıktı. Ehliyetsiz araç kullanmaktan da 15 bin TL’ye yakın defalarca trafik cezası yediği öğrenilen S.A.’nın kopya çekmek için H.K.’ya 9 bin TL ödediği öğrenildi.

Haber Yorumları

Yorum Yaz

57934

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-