• Dolar
  0.000
 • Euro
  0.000
 • Ç.Altın
  0.000
 • Altın
  0.000

°

Maske Mesafe ve Hijyen kurallarına uyalım

Kırıkkale Valisi Yunus Sezer ve Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır, şehir merkezinde gerçekleştirdiği koronavirüs denetimlerine katıldı.


Kırıkkale Valisi Yunus Sezer ve Kırıkkale Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır, Salgın denetim ekipleri ile birlikte Hürriyet Caddesi'nde gerçekleştirilen denetimlere katıldı. İçişleri Bakanlığı tarafından 81 ile gönderilen genelge kapsamında alınan önlemleri yerinde gözlemleyen Kırıkkale Valisi Yunus Sezer ve Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır vatandaş ve esnaflara, maske ve mesafe kurallarına uyulmasını istedi. Denetimlerin ardından Vali Yunus Sezer yaptığı açıklamada, "Hayatımızın daha düzgün bir şekilde devam edebilmesi için kurallara uyalım. Denetimlerimiz aralıksız davam ediyor. Bu salgını hep birlikte yeneceğiz" ifadelerini kulandı.

 

Haber Yorumları

Yorum Yaz

90776

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-