• Dolar
  18.455
 • Euro
  17.933
 • Ç.Altın
  1.569
 • Altın
  976.000
KIRIKKALE
31°
00:6

Öğleye kalan Süre

Maskecim, ücretsiz maske ve kolonya dağıtımına devam ediyor

Kırıkkale’nin maske üretimindeki öncü firmalarından olan Maskecim, her hafta olduğu gibi bu hafta da bir Ahili kasabasında maske ve kolonya dağıtımı yaptı.


Kırıkkale’nin maske üretiminin öncü firmalarından MaskecimHer Hafta Bir Köye Ücretsiz Maske’ sloganı kapsamında bu hafta Ahili Kasabasında yaşayan vatandaşlara ücretsiz maske dağıttı. 7 haftada 7 ilçe, kasaba ve köylerde yaşayan vatandaşlara ücretsiz maske ve kolonya dağıtan Maskecim firması, Kırıkkale’nin her yerindeki vatandaşlara ücretsiz maske ve kolonya dağıtmaya devam edeceklerini belittiler.

"MASKE İHTİYACI BİTENE KADAR DEVAM EDECEĞİZ"

Ücretsiz maske dağıtımında Ahilili vatandaşlar Maskecim İşletme Sahibi Arslan Doğan ve çalışanlarına teşekkür etti. Ücretsiz maske ve kolonya dağıtımında konuşan Doğan, “Bugün Ahali Kardeşimize maske dağıtımı yaptık. Valla mutluyuz ekip arkadaşlarımızla beraber 7 haftadır beraber Kırıkkale’mizin ilçelerinde ve kasabalarında hala dağıttım yapacağız baştan söylediğimiz gibi Koronavirüs herkes son maske ihtiyacı bitene kadar biz bu etkinliğe devam edeceğiz. Halkadan destekte almadık, kimseden destek alamdık almıyoruz da ama halkımızın güller yüzüne, ‘Allah razı olsun’ demesine bu işi Allah nasip ederse sonuna kadar yapacağız. Covid-19 bitene kadar nasip olursa devam edeceğiz. Tekrardan belirttiğim gibi kimseden destek almıyoruz. Destekte istemiyoruz hiçbir kurum ve kuruluşumuzdan. Arkadaşlarımızın yardımıyla biz bu işi nasip olursa devam ettiriyoruz” diye konuştu.

ANTALYA'DAN DESTEK VERMEK İÇİN GELDİ

Antalya’dan akrabası Aslan Doğan’a destek vermek için geldiğini söyleyen Serkan Doğan ise konuşmasında, “Elimden geldiği kadar Kırıkkaleli halkımıza her köyüne, beldesine ve kasabasına dağıtıma devam edeceğiz “ dedi.

Haber Yorumları

Yorum Yaz

40634

Kırıkkale’de trafik kazası: 2 yaralı
Eskişehir Gökmeydan Spor Kulübü’nün 9 sporcusu siyah kuşak bağladı
AK Parti Sözcüsü Çelik: “Yunanistan’da şanlı bayrağımızın yakılmasını şiddetle lanetliyoruz”
SIRADAKİ HABERLER

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-