• Dolar
  22.762
 • Euro
  24.498
 • Ç.Altın
  2.281
 • Altın
  1.437
KIRIKKALE
28°
03:48

Öğleye kalan Süre

Mutluluğu gözlerinden okumak

Tekerlekli sandalyesi eskiyen bir vatandaşa Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yeni bir tekerlekli sandalye hediye etti.


TEŞEKKÜR ETTİ

7 yıl önce geçirdiği trafik kazası sonucu tekerlekli sandalye kullanmaya başlayan Mert Tuna’ya 7 yıl önce Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü olan Osman Türkyılmaz, mavi kapak toplayarak tekerlekli sandalyeye kavuşturmuştu. 7 yıl sonra tekerlekli sandalyesi eskiyen Tuna’ya yine Osman Türkyılmaz bu kes Yahşihan Belediye Başkanı olarak yardım etti. Aldığı hediye karşısında mutluluğu gözlerinden okunan Mert Tuna Belediye Başkanı Türkyılmaz’a teşekkür etti

 

BU BİR SOSYAL SORUMLULUK PROJESİDİR

Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yaptığı açıklamada, “Yaklaşık 7 yıl önce geçirdiği elim bir kaza sonucu tekerlekli sandalyeye bağlanan Mert Tuna kardeşimize Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü görevimi yürüttüğüm dönemde topladığımız mavi kapaklar ile tekerlekli sandalye almıştık. Tekerlekli sandalyesinin eskidiğini söyleyen Mert kardeşimize daha konforlu olan akülü arabasını teslim ettik. 7 yıl değil, 70 yılda geçse Mert’i ve Mert gibi bütün engelli bireyleri unutmayacağız. Lütfen tüm engelli vatandaşlarımıza yardımcı olalım. Bu bir farkındalık, bu bir sosyal sorumluluk projesidir. Bu bir mutluluğu gözlerinden okumaktır. Lütfen hepimizin birer engelli adayı olduğumuzu unutmayalım. Mert gibi arkadaşlarımıza destek olalım”

Haber Yorumları

Yorum Yaz

32866

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-