• Dolar
  19.191
 • Euro
  20.813
 • Ç.Altın
  2.031
 • Altın
  1.214
KIRIKKALE
22°
00:33

İkindi'ye Kalan Süre

Özel Gereksinimli bireyler, gençlik merkezi ile moral buldu

Kırıkkale Hayat Rehabilitasyon Merkezi’ndeki özel gereksinimli bireyler Yahşihan Gençlik Merkezi gönüllü gençleri ile unutulmaz bir gün yaşadı.


Gençler, yapılan etkinlikle birlikte sadece 3 Aralık’ta değil her zaman özel gereksinimli bireylerin hatırlanması ve onlara destek olunması gerekliliğini, fırsat verildiğinde çok başarılı işler ortaya koyabildiklerini herkesin görmesi gerektiğini vurguladı.  Özel gereksinimli bireylerin ilgisini çekebilecek eğlenceli ve öğretici içerikler barındıracak şekilde etkinlikler tasarlayarak yola çıkan gönüllü gençler, özel gereksinimli bireyler ile motor becerilerini geliştirecek el işi çalışmaları yaptı.

Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp yaptığı açıklamada; "Tüm gençlerimizin gelişimini önemsemekle birlikte özel gereksinimli gençlerimiz bizim için çok özel, bu nedenle devletimizin bütün imkânlarını sunmaya gayret ediyoruz. Özel çocuklarımız ve ailelerine önemli bir katkı sağlayacağını düşündüğümüz çalışmalarda emeği geçen tüm gönüllü gençlerimize ve gençlik liderlerimize teşekkür ediyorum." dedi.

İlginizi Çekebilir

Özel Gereksinimli bireyler, gençlik merkezi ile moral buldu

Haber Yorumları

Yorum Yaz

15336

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-