• Dolar
  22.785
 • Euro
  24.601
 • Ç.Altın
  2.281
 • Altın
  1.437
KIRIKKALE
28°
03:29

Öğleye kalan Süre

Öztürk, aday adaylığı başvurusunu yaptı

26. Dönem Kırıkkale Milletvekili Abdullah Öztürk Ak Parti’den 28. Dönem Milletvekilliği için resmi başvurusunu yaptı. Çok sayıda seveniyle birlikte İl Başkanlığını ziyaret ederek başvuru dosyasını İl Başkanı Mustafa Kaplan’a teslim eden Öztürk “Bu dava ha


MİLLETİMİZİN DESTEĞİYLE SANDIKLARI PATLATACAĞIZ 
Ak Parti 26. Dönem Kırıkkale Milletvekili Abdullah Öztürk Ak Parti’den 28. Dönem Milletvekilliği için aday adaylık resmi başvurusunu Ak Parti Kırıkkale İl Başkanlığına yaptı. Öztürk’ün aday adaylığı başvuru dosyasını teslim alan Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan, başarılar diledi. Şuana kadar 30’a yakın aday adaylık başvurusu aldıklarını hatırlatan Ak Parti İl Başkanı Kaplan “14 Mayıs 2023’te Allah nasip ederse sandıkları milletimizin desteğiyle sandıkları patlatarak Cumhurbaşkanımızı yine güçlü bir şekilde iktidara taşıyacağımıza inanıyorum. Tüm aday adaylarımıza çıktıkları yolda başarılar diliyorum” ifadesini kullandı. 
AK PARTİ HİZMET PARTİSİDİR
Öztürk’te yaptığı açıklamasında “Ak Parti hizmet partisidir. Şuanda partimiz Cumhur ittifakı içerisindeki partilerle kenetlenmiş durumda. Asrın en büyük felaketini yaşayan ülkemizin içerisinde bulunduğu durumu biliyorsunuz. Milletimiz proje partilerinin geldiği durumu da görüyor. İnşallah milletimizin feraseti onlara fırsat vermeyecektir. Bu seçimden de her zamanki gibi güçlü bir şekilde çıkarak hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.

İlginizi Çekebilir

AK Parti’nin adayları belli oldu

İlginizi Çekebilir

İYİ Parti’nin adayları belli oldu

İlginizi Çekebilir

Kaplan: “Gönül verdiğimize doğru, vira bismillah!”

Haber Yorumları

Yorum Yaz

44942

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-