• Dolar
  16.192
 • Euro
  17.466
 • Ç.Altın
  1.552
 • Altın
  965.000
KIRIKKALE
34°
03:46

İmsak'a Kalan Süre

Sağlık Sen'den haberimize dair açıklama

Kırıkkale Sağlık Sen şubesi, 'İki sağlık çalışanı kavga etti. Biri Sendikalı, diğeri Harranli' haberimize dair açıklamada bulundu.


Sağlık Sen Kırıkkale şubesi tarafından yapılan açıklamada, "Haberinize konu haberimizde hata yoktur ve mevzu şu şekilde gerçekleşmiştir. “Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanemiz dahiliye servisinde hemşire olarak görev yapan meslektaşımız Burak BİÇİCİ çalıştığı görev yerinde saldırıya maruz kalmıştır. Haberi duyar duymaz Sağlık-Sen Şube Başkanımız Recep AKDOĞAN ve Yönetim Kurulumuz ivedi bir şekilde kendisini çalıştığı kurum olan Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde ziyaret etmişlerdir. Saldırıya maruz kalan meslektaşımız Burak BİÇİCİ çalıştığı hastanenin taraflı olabileceği düşünülebileceğinden dolayı sağlık raporunu almak üzere Yüksek İhtisas Hastanemize başvurmuş ve raporu orada düzenlenmiştir. Haberimizde gönderdiğimiz görselde burada çekilmiş ve basına servis edilmiştir. 
Bilinmelidir ki Sağlık-Sen; sağlıkta şiddet olaylarına muhatap olan meslektaşlarımızın sendikası, memleketi, cinsiyeti fark etmeksizin gereken tepkiyi en üst perdeden göstermektedir. Bu kapsamda Genel Merkezimiz her ay düzenli olarak sağlıkta şiddet raporu yayınlamaktadır. O raporlardan da anlaşılabileceği gibi şiddet eylemine maruz kalan sağlık çalışanları sendikamıza üye olmasa da gereken tepkiler ortaya konulmaktadır. 
Son derece insani bir düşünce ile şiddete maruz kalan sağlık çalışanlarımızın yanında olan sendikamız haberinize konu olan herhangi bir ayrım yapmadığı gibi bu tip bir ithamı ise hak etmemektedir. Sağlıkta şiddetin tarafı olmaz. Şiddet eylemi hiçbir şekilde görmezden gelinemez veya desteklenemez" denildi

İlginizi Çekebilir

İki sağlıkçı kavga etti; Biri SENDİKALI diğeri HARRANLI

İlginizi Çekebilir

Sağlık Sen’den Başkan Saygılı’ya ziyaret

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale’de zincirleme trafik akzası:5 yaralı

Haber Yorumları

Yorum Yaz

91958

Kırıkkale’de trafik kazası: 2 yaralı
Eskişehir Gökmeydan Spor Kulübü’nün 9 sporcusu siyah kuşak bağladı
AK Parti Sözcüsü Çelik: “Yunanistan’da şanlı bayrağımızın yakılmasını şiddetle lanetliyoruz”
SIRADAKİ HABERLER

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-