• Dolar
  22.198
 • Euro
  24.067
 • Ç.Altın
  2.281
 • Altın
  1.401
KIRIKKALE
28°
04:58

Öğleye kalan Süre

Şehit Piyade Onbaşı Murat Sıtkı Ortaokulu bölge şampiyonu oldu

​​​​​​​Kırıkkale Şehit Piyade Onbaşı Murat Sıtkı Ortaokulu, Tokat’ta gerçekleştirilen Okul Spor Faaliyetleri Basketbol Yıldız Kızlar bölge şampiyonasında birinci olarak, Türkiye yarı finallerine katılma hakkı kazandı.  


Kırıkkale Yahşihan Şehit Piyade Onbaşı Murat Sıtkı Ortaokulu, 28 Şubat- 02 Mart 2022 tarihleri arasında Tokat’ta gerçekleştirilen Okul Spor Faaliyetleri Basketbol Yıldızlar Kızlar bölge şampiyonasında 9 il şampiyonunun bulunduğu grup karşılaşmalarına katıldı. Gösterdikleri büyük başarı ile gruptan çıkan Kırıkkale Şehit Piyade Onbaşı Murat Sıtkı Ortaokulu, rakiplerini yenerek Okul Spor Faaliyetleri Basketbol Yıldızlar bölge şampiyonu oldu. Alınan başarı sonrası Kırıkkale Şehit Piyade Onbaşı Murat Sıtkı Ortaokulu, Türkiye yarı finallerinde katılma hakkı kazandı.

Öğrencilerinin yakaladığı başarı sonrası gururlu ve mutlu olduğunu söyleyen Antrenör Elif Örsel Ağrı, “İlimizde gösterdiğimiz başarıyı bölge şampiyonasında da göstererek ilimizi en iyi şekilde temsil ediyoruz. İnşallah Türkiye yarı finallerinde de sporcularımızın başarıyı devam ettireceklerine inanıyorum” dedi.

Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Cankılıç ise, “Öğrencilerimiz bölge grup şampiyonasına iyi hazırlandı. Grup karşılaşmalarında büyük bir başarıya imza atarak şampiyon oldular. Şimdi daha iyi hazırlanarak Türkiye yarı finallerinde ilimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir

9 Kırıkkaleli Milli Takım alt yapı taramasına katıldı

İlginizi Çekebilir

Kız Basketbol İl Karması, Türkiye Çeyrek Finallerinde

İlginizi Çekebilir

Şehit Piyade Onbaşı Murat Sıtkı Ortaokulu bölge şampiyonu oldu

Haber Yorumları

Yorum Yaz

32382

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-