• Dolar
  22.243
 • Euro
  24.023
 • Ç.Altın
  2.281
 • Altın
  1.404
KIRIKKALE
28°
04:35

Öğleye kalan Süre

Şehitlerimizin isimleri cadde ve sokaklara verildi

Kırıkkale Belediyesi Meclisi, Ekim Ayı Olağan toplantısı Meclis Salonunda gerçekleştirildi.


Kırıkkale Belediyesi, Ekim ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı Mehmet Saygılı başkanlığında toplandı. Toplantıya Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri katıldı. Toplantı Bir önceki aya ait Karar özetlerinin okunup oylanması ile başladı. Gündem maddeleri arasında yer alan Komisyondan gelen raporların görüşülmesi,  İmar Plan tadilat taleplerinin görüşülmesi, imar tadilat taleplerinin imar tadilat komisyonuna havale edilmesi ve divan başkanlığına verilen önergelerin görüşüldü.

Gündem maddeleri arasında yer alan Cadde ve Sokaklara Şehit isimlerinin verilmesi görüşüldü. Gündoğdu Mahallesi 1611. Sokağa Şehit Muhammet Çoban sokağı, Çalılıöz Mahallesi 454. Sokağa Şehit Ömer Umulu, Yeni Mahalle 159. Sokağa Şehit Erdem Karagöz, Güzeltepe Mahallesi 556. Sokağa Şehit Mehmet Türken, Etiler Mahallesi 1145. Sokağa Şehit Hakan Özdemir’in ismi verildi.

Haber Yorumları

Yorum Yaz

32964

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-