• Dolar
  27.270
 • Euro
  28.952
 • Ç.Altın
  2.799
 • Altın
  1.675
KIRIKKALE
31°
00:14

İkindi'ye Kalan Süre

Sulakyurt’tan öğrencilere eğitim desteği 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, okulların açılmasına çok az kala, okul ihtiyaçları konusunda ‘imkânı olanları, imkânı olmayanlara yardıma’ çağırması üzerine Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, ilçe genelinde


SULAKYURT KOLLARI SIVADI 
Her alanda olduğu gibi ihtiyaç sahibi öğrencileri de unutmayan MHP Milletvekili Halil Öztürk, herkesin bir dönem öğrenci olduğunu hatırlatarak, ihtiyaç sahibi öğrencilere yardımcı olunması gerektiğini belirtti. Yaptığı çağrıya duyarsız kalmayan Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, kolları sıvayarak ilçe genelinde ihtiyaç sahibi öğrencileri tespit etmeye başladı. Yapılan tespitler sonucunda hiçbir öğrencinin çantasında eksikler olmayacağının sözünü veren Bildik, imkanı olanlarında imkanı olmayanlara yardım etmesi gerektiğini söyledi. 

GENÇLER BAŞIMIZIN TACIDIR
Gençlere seslenen Başkan Bildik, “Sevgili gençler, sizin derdinize derman olacak kurumlarla irtibat kurun, muhatap olun. Her zaman Sulakyurt Belediyemizin kapısı açık, onları her zaman misafir ederiz, gençler başımızın tacıdır. Üzerimize düşeni yaptık, yapmaya devam ediyoruz. Sulakyurt Belediye Başkanlığı olarak Milletvekilimizin bu çağrısına duyarsız kalmayarak ilçemizde ihtiyacı olan öğrencilerimize gereken desteği sağlamaya hazırız. Haydi Kırıkkale'm el ele verelim, öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılayalım” dedi.

İlginizi Çekebilir

Sulakyurt’tan öğrencilere eğitim desteği 

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale'de karne heyecanı

Haber Yorumları

Yorum Yaz

16277

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-