• Dolar
  22.198
 • Euro
  24.067
 • Ç.Altın
  2.281
 • Altın
  1.401
KIRIKKALE
28°
05:2

Öğleye kalan Süre

TİBİTAK 4006 Bilim Fuarı açıldı

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı sergisi, 15 Temmuz Şehitleri Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi kapalı spor salonunda düzenlenen törenle açıldı.


15 Temmuz Şehitleri Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi  Kapalı Spor salonunda düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı sergisinin açılışına, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hamza Aygün, Din Öğretimi Şube müdürü Dursun Karakuş,  Şube müdürleri Fatih Yıldırım, Metin Demir, Keskin İlçe Milli Eğitim Müdürü Abidin Karazöhreoğlu, Okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.

Görsel şölen şeklinde geçen Bilim fuarında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hamza Aygün ve davetliler öğrencilerin  sergiledikleri projeleri inceleyip  öğrencilerden yapmış oldukları çalışmalar hakkında  bilgi aldı. Okul Müdürü Deniz Bölge yaptığı açıklamada, “TÜBİTAK Bilim Fuarlarındaki eserlerin tamamı danışman öğretmenlerin gözetiminde öğrencilerin kendi emekleriyle hazırlamış oldukları eserlerdir. Yapmış oldukları bu güzel ve başarılı  çalışmalardan ötürü fuarın hazırlık ve ortaya çıkış sürecinde emeği geçen proje koordinatörümüz Sadiye Demir İpek öğretmenimize, emeği gecen okulumuz öğretmen ve öğrencilerine ayrıca çok teşekkür ediyorum” dedi. Bilim fuarımız yarın(16 Aralık 2021) da ziyaret etmek isteyenlere açık olacak.

İlginizi Çekebilir

TİBİTAK 4006 Bilim Fuarı açıldı

İlginizi Çekebilir

Üniversite öğrencilerine siber suçlara yönelik eğitim

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale Belediyesi’nden okullara bin litre dezenfektan

Haber Yorumları

Yorum Yaz

74459

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-