• Dolar
  27.271
 • Euro
  28.926
 • Ç.Altın
  2.799
 • Altın
  1.673
KIRIKKALE
31°
02:21

Akşam'a Kalan Süre

TOKİ Şehit Piyade Murat Sıtkı Ortaokulu Yıldız Kızlar Basketbol şampiyonu oldu

Kırıkkale TOKİ Şehit Piyade Murat Sıtkı Ortaokulu, Okul Sporları Yıldız Kızlar Basketbol müsabakalarında oynadığı tüm karşılaşmaları kazanarak namağlup şampiyon oldu.


Kırıkkale Okul Sporları Yıldız Kızlar Basketbol müsabakaları sona erdi. Müsabakalar sonucu TOKİ Şehit Piyade Murat Sıtkı Ortaokulu, sırasıyla TOKİ Şehit Gazi Gürsoy Ortaokulu, Çözüm Koleji, Final Koleji ve son karşılaşmasında da Atatürk Ortaokulunu yenerek namağlup şampiyon oldu. 20 Şubat’ta Tokat, Mersin, Konya illerinde yapılacak şampiyonada Kırıkkale’yi temsil edecekler.

Öğrencilerin başarısından sonra mutluluğunu gizleyemeyen Antrenör Elif Örsel Ağrı, sporcularının başarısından dolayı gurur duyduğunu ve Kırıkkale’yi en iyi şekilde temsil etmek için daha çok çalışacaklarını söyledi. Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Çıngılıç ise, öğrencilerinin müsabakalardan önce ve müsabaka süresince çok iyi çalıştıklarını, bu çalışmanın meyvesini de şampiyon olarak aldıklarını söyledi.

İlginizi Çekebilir

9 Kırıkkaleli Milli Takım alt yapı taramasına katıldı

İlginizi Çekebilir

TOKİ Şehit Piyade Murat Sıtkı Ortaokulu Yıldız Kızlar Basketbol şampiyonu oldu

İlginizi Çekebilir

Kız Basketbol İl Karması, Türkiye Çeyrek Finallerinde

Haber Yorumları

Yorum Yaz

50560

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-