• Dolar
  22.785
 • Euro
  24.601
 • Ç.Altın
  2.281
 • Altın
  1.437
KIRIKKALE
28°
03:31

Öğleye kalan Süre

Türk'ün önünde hiç bir engelin duramayacağının simgesidir

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle açıklamalarda bulundu. Tekbıyıkoğlu, “30 Ağustos Zaferi, büyük Türk Milleti’nin gücüne inanması durumunda önünde hiçbir engelin duramayacağının simgesidir” dedi.


Kırıkkale Valiliğinin internet sitesinden yazılı açıklamada bulunan Vali Bülent Tekbıyıkoğlu, “Tarihinin hiçbir döneminde esarete boyun eğmemiş aziz milletimizin şanlı tarihine adını altın harflerle yazdırdığı Başkomutanlık Meydan Muharebesi sonucunda işgal birliklerinin ülkemizi büyük bir yenilgiyle terk ettiği emsalsiz bir kahramanlık destanının 100. yıl dönümünde 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı milletçe birlik ve dirlik içinde kutlamanın mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz.30 Ağustos Zaferi, büyük Türk Milleti’nin gücüne inanması durumunda önünde hiçbir engelin duramayacağının simgesidir. Her aşaması eşsiz vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu olan milli mücadele sonucunda kazandığımız bağımsızlığı, milletimiz, milli birlik ve beraberlik anlayışıyla her zaman koruyacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını tebrik ediyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum” dedi.

İlginizi Çekebilir

Türk'ün önünde hiç bir engelin duramayacağının simgesidir

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale’de alternatif ürün ekimi arttırılacak

İlginizi Çekebilir

Bisiklet puanlı yol yarışları 7’nci etabı Kırıkkale’de yapılacak

Haber Yorumları

Yorum Yaz

80289

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-