• Dolar
  27.267
 • Euro
  28.943
 • Ç.Altın
  2.801
 • Altın
  1.676
KIRIKKALE
31°
00:31

İkindi'ye Kalan Süre

Türkyılmaz’dan sağlıklı hizmet

Sosyal ve kültürel belediyecilik hizmetiyle çalışma gerçekleştiren Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, her sabah farklı mahallelerde yürüyüş gerçekleştiriyor. Hem sağlık için hem de yapılan hizmetleri ve eksiklikleri yerinde gören Türkyılmaz, yürü


EKSİKLİKLERİ YERİNDE GÖRÜYOR

Sabah sporunu kendine bir alışkanlık haline getiren Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, günün aydınlanmasıyla birlikte kendini hemen mahallelere atıyor. Hem sağlık için hem de yapılan ve yapılması gereken eksiklikleri bu sayede yerinde gören Türkyılmaz, yapılan belediye çalışmaları hakkında vatandaşlarla da istişare etme fırsatı buluyor.  Sporunu hem halkın içinde hem de Yahşihan’ın her mahallesinde yapmaya çalışan Türkyılmaz, bu davranışıyla halkın içinde olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiş oluyor.

VATANDAŞIN DAİMA YANINDA

Başkan Türkyılmaz’ı güneşin ilk ışıklarıyla birlikte mahallelerinde gören vatandaşlar ise şaşkınlıklarını gizleyemiyor. Zaman zaman halkın kahvaltı davetini geri çevirmeyen Türkyılmaz, sıcak bir çay içerek burada talep ve sorunları da yerinde not alıyor. Sorunun ve eksikliklerin giderilmesi amacıyla gerekli özveriyi anında sergileyen Türkyılmaz, mahalle halkının takdirini topluyor. Gencinden yaşlısına herkesin sevgisini kazanan Türkyılmaz, resmi mesai saati başlayana kadar sporunu tamamlamış oluyor.

SORUNLARI BİZZAT YERİNDE DİNLİYORUZ

Yıllardır Yahşihan’ın Cadde, sokak ve mahallelerinde spor yaptığını ifade eden Türkyılmaz, “Biz geçmişte olduğu gibi bugünde halkımızın içindeyiz. Havanın aydınlanmasının hemen ardından spor yapmak için sahaya çıkıyor ve burada hem belediyemiz tarafından yapılan hizmetleri yerinde görüyoruz hem de eksiklikleri, yapılması gerekenleri not alıyor ve bizzat vatandaşlarımızdan da dinliyoruz” dedi.

YAHŞİHAN’I SPOR YAPMAYA DAVET EDİYORUM

Türkyılmaz, “Yürüyüşlerimiz esnasında sahada süren çalışmalarımızı yerinde inceliyoruz.

Diğer yandan vatandaşlarımızla muhabbet ederek her zamanki gibi istişarelerimizi gerçekleştiriyoruz. Çalışma arkadaşlarıma kolaylıklar dilerken değerli hemşerilerime hoş sohbetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bütün Yahşihan halkımızı sağlık için spor yapmaya davet ediyorum. Çünkü sağlık için yürüyüş ve spor çok önemli, bunu halkla iç içe yapmak ise paha biçilemez. Havaların ısınmasıyla birlikte günden güne sokaklarda daha çok vatandaşla karşılaşıyorum, daha çok kişinin görüşünü alabiliyor ve bu durum halka daha yakın ve yararlı çalışmalar yapmak adına olumlu sonuçlar doğuruyor” ifadesinde bulundu.

İlginizi Çekebilir

Kediler Gününde ‘En Güzel Kedi Yarışması’

İlginizi Çekebilir

Yahşihan’da Zehirli Asbest Boru Kalmadı

İlginizi Çekebilir

Türkyılmaz’dan sağlıklı hizmet

Haber Yorumları

Yorum Yaz

86632

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-