• Dolar
  28.992
 • Euro
  31.225
 • Ç.Altın
  3.172
 • Altın
  1.864
KIRIKKALE
05:20

Öğleye kalan Süre

Ülkü Ocaklarından gençlere uyuşturucuyla mücadele semineri

Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanlığı tarafından gençlerin uyuşturucu gibi zararlı alışkanlıklardan kaçınılmasını teşvik etmek amacıyla seminer düzenlendi.


Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanlığınca ‘Madde bağımlılıkla ilgili olarak gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak tutulması konusunda bilinç oluşturmak ve uyuşturucu gibi zararlı alışkanlıklardan kaçınılmasını teşvik etmek maksadıyla’ düzenlenen etkinlikte Uzman bağımlılık danışmanı Çağlar Erdem öğrencilere seminer verdi. Erdem’in yanı sıra öğrencilerle bir araya gelen Ülkü Ocakları yöneticileri Dr. Ömer Dedebali ve Av. Ali Kemal Bedir edindikleri tecrübeleri aktardı.

Konu ile ilgili Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanı Tuner Alp Tekin yaptığı açıklamada, “Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel merkezimizin talimatları doğrultusunda ‘Madde bağımlılıkla ilgili olarak gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak tutulması konusunda bilinç oluşturmak ve uyuşturucu gibi zararlı alışkanlıklardan kaçınılmasını teşvik etmek maksadıyla’ seminer düzenledik. Etkinliğimizde Uzman bağımlılık danışmanı Çağlar Erdem’in seminerini dinledik. Programımızda engin bilgileriyle gençleri aydınlatan Ülkü ocakları yöneticilerimiz Dr.Ömer Dedebali ve Av. Ali Kemal Bedir’e teşekkür ederiz. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak uyuşturucuya olan tavrımız nettir, değişmeyecektir. Yapılan ve yapılacak olan seminerlerimiz de Türk gençliğinin bilinçlendirmeye devam edeceğiz. Uyuşturucuyla mücadele de Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanlığı olarak her daim en ön safta yer almaya devam edeceğiz” dedi.

İlginizi Çekebilir

Basın mensuplarına ‘Madde Bağımlılığı ve Uyuşturucu İle Mücadele’ semineri

İlginizi Çekebilir

Ülkü Ocaklarından gençlere uyuşturucuyla mücadele semineri

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale'de uyuşturucu operasyonu: 3 tutuklama

Haber Yorumları

Yorum Yaz

41057

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-