• Dolar
  22.325
 • Euro
  24.038
 • Ç.Altın
  2.281
 • Altın
  1.410
KIRIKKALE
28°
03:56

Öğleye kalan Süre

Vatandaş ile devlet arasındaki köprü

Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.


10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayan Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, “Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk isteyen zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Toplumun habere, bilgiye ve fikre ulaşmasını, haberin derlenmesini ve yayılmasını sağlayan gazeteciler, kamuoyu oluşturmak ve kamu vicdanının sesi olmak gibi hayati bir göreve sahiptir. İlkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna aktaran, vatandaşla devlet arasında köprü görevi üstlenen basın mensuplarımızın yapmış oldukları haber, yorum ve görüşleri; çalışmalarımıza da önemli katkılar sağlamaktadır” ifadelerini kullandı.

Vali Sezer, “İlimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınması için yürütülmekte olan çalışmalar, projelerin paylaşılması ve kamuoyu tarafından sahiplenilmesinde de basınımız çok büyük bir katkı vermektedir. Bu sebeple siz değerli basın mensuplarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum.   Bu vesileyle, ilimizdeki gazetecilerimiz başta olmak üzere tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum” dedi.

Haber Yorumları

Yorum Yaz

79136

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-