• Dolar
  17.964
 • Euro
  18.482
 • Ç.Altın
  1.659
 • Altın
  1.031
KIRIKKALE
34°
02:35

İkindi'ye Kalan Süre

Vergilerinizi internet sitesinden ödeye bilirsiniz

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisi ödemekle yükümlü mükelleflerin, 2020 yılı ikinci taksiti son ödeme günü 30 Kasım 2020 Pazartesi. Ödemelerinizi Kırıkkale Belediyesinin Web Sayfası ve mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirebilirs


Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisi ödemekle yükümlü mükelleflerin, 2020 yılı ikinci taksiti son ödeme günü 30 Kasım 2020 Pazartesi. Ödemelerinizi Kırıkkale Belediyesinin Web Sayfası ve mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

CEZAİ DURUMA DÜŞMEYELİM

Her yıl Mayıs ve Kasım aylarında olmak üzere 2 eşit taksitte ödenen konut ve işyerlerine ait Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ile işyerlerinin İlan ve Reklam Vergisi 2020 yılı ikinci taksiti ödemeleri 30 Kasım Pazartesi günü mesai bitimine kadar yapılabilecek. Mükellefler ödemelerini TC kimlik numarası veya sicil numarası ile Kırıkkale Belediyesi vezneleri ile yine internet sayfası üzerinden ve Mobil Uygulaması aracılığıyla gerçekleştirebilecek.

SON GÜNE KALMAYIN

Emlak ve Çevre Temizlik ile İlan ve Reklam vergilerini ödemeyenlerin borçlu duruma düşecekleri ve gecikme zammı ile karşılaşacakları uyarısında bulunan belediye yetkililerince, vatandaşların Covid-19 salgını nedeni ile Kırıkkale Belediyesi vezneleri önünde uzun kuyruklar oluşturmamaları için ödemeleri son güne bırakmamaları istendi.

 

Haber Yorumları

Yorum Yaz

40479

Kırıkkale’de trafik kazası: 2 yaralı
Eskişehir Gökmeydan Spor Kulübü’nün 9 sporcusu siyah kuşak bağladı
AK Parti Sözcüsü Çelik: “Yunanistan’da şanlı bayrağımızın yakılmasını şiddetle lanetliyoruz”
SIRADAKİ HABERLER

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-