• Dolar
  28.906
 • Euro
  31.258
 • Ç.Altın
  3.172
 • Altın
  1.874
KIRIKKALE
11°
02:47

İmsak'a Kalan Süre

Yahşihan Belediyesinde 'Sosyal Denge Tazminatı' Yükseltildi

Kırıkkale'nin Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Türk Yerel Hizmet Sen ile yapılan görüşme neticesinde 2023 yılı için memurlara Sosyal Denge Tazminatı ödenmesi için sözleşme imzalayarak, geçen yılki sözleşme miktarını artırdı.


Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Türk Yerel Hizmet Sen ile yapılan görüşme neticesinde 2023 yılı için memurlara Sosyal Denge Tazminatı ödenmesi için sözleşme imzalayarak, geçen yılki sözleşme miktarını artırdı. Başkan Osman Türkyılmaz ile Türk Yerel Hizmet Sen Kırıkkale Şube Başkanı Eyüp Aygör, Yahşihan Belediyesinde görev yapan 7’si sözleşmeli olmak üzere toplamda 67 memuru kapsayan sosyal denge tazminatı sözleşmesinin imzası için bir araya geldi. Toplantıda belediye memurlarının yüzünü güldüren sözleşme imzalanarak, geçen yılki sözleşme miktarı artırıldı.

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, “Bizler Yahşihan Belediyesi olarak tüm çalışanlarımızın yanında olmak için gayret gösteriyoruz. Bizler burada olduğumuz sürece her zamanda yanlarında olmaya devam edeceğiz. Yahşihan Belediyemiz ve Türk Yerel Hizmet-Sen arasında imzaladığımız protokol ile memur ve sözleşmeli personellerimizin 700 TL olan sosyal denge tazminatı 2024 yılına kadar brüt 2 bin 60 TL olarak uzatılmıştır. Çalışan tüm memur ve sözleşmeli personellerimize hayırlı uğurlu olsun. Belediyemiz bünyesinde memur olarak görev yapan 67 personelimiz için Türk Yerel Hizmet Sen ile imzalayıp miktarını artırdığımız Sosyal Denge Tazminatının hem personelimize hem de ailelerine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

İlginizi Çekebilir

Yahşihan’da okullar ilaçlanıyor

İlginizi Çekebilir

Yahşihan Belediyesinde 'Sosyal Denge Tazminatı' Yükseltildi

İlginizi Çekebilir

Yahşihan Belediyesi’nden kadınlar günü kutlaması

Haber Yorumları

Yorum Yaz

72724

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-