• Dolar
  18.812
 • Euro
  20.438
 • Ç.Altın
  1.872
 • Altın
  1.164
KIRIKKALE
00:49

Yatsı'ya Kalan Süre

Yahşihan’da yapılacak park oylamaya sunuldu

Yahşihan Belediyesi Doğanlık Mahallesine yapacağı park projelerini oylamaya sundu. Doğanlık Mahallesine yapılacak park için 4 proje yer alıyor.


Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Doğanlık Mahallesine yapılacak olan park için Yahşihanlılara 4 proje ile oylamaya çıktı. www.yahsihan.net adresinde yapılan oylama Pazar günü saat 00:00’da sona erecek. Konu ile ilgili olarak Yahşihan Belediyesi, “Değerli vatandaşlarımız, Yahşihan Belediyemiz tarafından Doğanlık Mahallesine yapacağımız park için 4 adet proje oylamaya sunulmuştur. www.yahsihan.net adresinden oy kullanabilirsiniz. Oy kullanma süresi Pazar günü saat 00.00'da sona erecektir” açıklamasında bulundu.

Haber Yorumları

Yorum Yaz

29940

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-