• Dolar
  18.455
 • Euro
  17.933
 • Ç.Altın
  1.569
 • Altın
  976.000
KIRIKKALE
31°
00:11

Öğleye kalan Süre

Yerli malı Türk'ün malı, herkes onu kullanmalı

MHP Kırıkkale Aile ve Kadın Komisyonu Başkanı Melike Boran İsmailoğulları, yerli malı haftası dolayısıyla Şehir parkındaki hanımeli pazarını ziyaret etti. İsmailoğulları, "Yerli malı Türk'ün malı, herkes onu kullanmalı''dedi.


KUTLUYORUM

MHP Kırıkkale Aile ve Kadın Komisyonu Başkanı Melike Boran İsmailoğulları, yaptığı açıklamada "MHP Kırıkkale Aile ve Kadın Komisyonu Başkanlığı olarak yerli malı haftasında hanımeli pazarındaki emekçi kadınları unutmadık.Haftanın ve yapılacak etkinliklerin vatandaşlarımızda ulusal ekonomi ve yerli malı kullanma bilincini artırmasına vesile olması temennisiyle;  Yerli malı Türk'ün malı, herkes onu kullanmalı. Ülkemizin bereketli topraklarında yetişen ürünler başta olmak üzere yerli üretimin tercih edilerek ülke ekonomisine katkı sağlanması, tüketimlerimizde tasarrufun elden bırakılmaması gerekliliğine bir kez daha vurgu yaparak, 12-18 Aralık Yerli Malı Haftasını kutluyorum.''dedi.

İlginizi Çekebilir

Marketlerin fiyat oyununa son! Resmi Gazete'de yayımlandı

İlginizi Çekebilir

İmamoğlu, “Türkiye’nin sorunlarını çözmeye çalışan Millet İttifakı var”

İlginizi Çekebilir

Merkez Bankası'ndan piyasaya müdahale

Haber Yorumları

Yorum Yaz

32258

Kırıkkale’de trafik kazası: 2 yaralı
Eskişehir Gökmeydan Spor Kulübü’nün 9 sporcusu siyah kuşak bağladı
AK Parti Sözcüsü Çelik: “Yunanistan’da şanlı bayrağımızın yakılmasını şiddetle lanetliyoruz”
SIRADAKİ HABERLER

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-